Hamam Böceklerinden Nasıl Kurtulursunuz?

Hamam Böceklerinden Nasıl Kurtulursunuz

Hamam Böceklerinden Nasıl Kurtulursunuz?

Hamam böceklerinden kurtulmanın en kolay ve garantili yolu profesyonel bir destek almaktır. Hamam Böceği İlaçlama uzmanlarımız aşağıdaki adımları izleyerek hamam böceği ile mücadelenizde size destek olacaktır.

Tespit Aşaması

Hamam Böceği ilaçlama ekiplerimiz hamam böceği istilasının boyutunu anlama için öncelikle mülkünüzü ziyaret edeceklerdir. Hamam böceklerinin evinize girdiği alanları ve onları eve çeken nem ve yiyecek kaynaklarını araştıracaklardır.  Sonra hangi tür hamam böceği ile ilgili operasyon gerçekleştirileceğini tespit ederek buna uygun bir planlama yapacaklardır.

 

Operasyon Aşaması

Yapılan incelemelerin ardından elde edilen datalar bilgi birikimimiz ile sentezlenecek ve tespit aşamasında belirlenen plana uygun olarak ilerleyeceklerdir. Hamam böcekleri nükleer bir sızıntıdan bile sağ çıkabilen haşereler olduklarından yol edilmesi zor bir türdür. Bu sebeple 2 aşamalı bir yol haritasına sadık kalınmalıdır.

Mülkümüzdeki istilanın boyutu göz önüne alınarak ön operasyonun ardından izleme, yemleme, tuzağa düşürme taktikleri ya da ilaçlama, temizlik ve sanitasyon hizmetleri uygulanacaktır. Alanın büyüklüğüne göre hamam böceği aktivitelerini takip etmek amacıyla gerekirse hamam böceği monitörleri yerleştirilecektir.

Operasyon Takip Aşaması

Ön operasyon ile yapılan mücadelenin ardından hamam böceği ilaçlama ekiplerimiz tarafından hamam böceği monitörleri kontrol edilir. Gerekli durumda ilave tedbirler uygulanır. Buradaki amaç hamam böceği istilasının mümkün olan en kosa zaman giderilmesidir.

Bu gönderiyi paylaş